| Colour | Grey |
| Brand | Apple |
| Screen size | 7.9 inches |
| Sim Type | None |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Sim Slots | None |
| Battery Capacity | 5000mAh – 8000mAh |
₦530,000.00
Availability: in stock
Compare| Colour | Grey |
| Brand | Apple |
| Screen size | 7.9 inches |
| Sim Type | None |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Sim Slots | None |
| Battery Capacity | 5000mAh – 8000mAh |
0 / 5
00 Reviews
Select at least 2 products
to compare

Reviews
There are no reviews yet.