| Screen size | 6.1 inches |
| Connectivity | Wired |
| Sim Type | Nano SIM |
| OS | iOS |
| Sim Slots | Single Sim |
| Battery Capacity | 3000mAh – 5000mAh |
| RAM | 6 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Colour | Blue |
| Brand | Apple |
₦850,000.00
Availability: in stock
Compare| Screen size | 6.1 inches |
| Connectivity | Wired |
| Sim Type | Nano SIM |
| OS | iOS |
| Sim Slots | Single Sim |
| Battery Capacity | 3000mAh – 5000mAh |
| RAM | 6 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Colour | Blue |
| Brand | Apple |
0 / 5
00 Reviews
Select at least 2 products
to compare

Reviews
There are no reviews yet.