| Battery Capacity | 8000mAh – 10000mAh |
| Brand | Apple |
| Screen size | 10.1 inches |
| Sim Type | Nano SIM |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Sim Slots | Single Sim |
| Colour | Silver |
₦460,000.00
Availability: in stock
Compare| Battery Capacity | 8000mAh – 10000mAh |
| Brand | Apple |
| Screen size | 10.1 inches |
| Sim Type | Nano SIM |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Sim Slots | Single Sim |
| Colour | Silver |
0 / 5
00 Reviews
Select at least 2 products
to compare

Reviews
There are no reviews yet.