| Sim Slots | None |
| Battery Capacity | 3000mAh – 5000mAh |
| Brand | Apple |
| Screen size | 10.1 inches |
| Sim Type | None |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 32 GB |
| Colour | Others |
₦280,000.00
Availability: in stock
Compare| Sim Slots | None |
| Battery Capacity | 3000mAh – 5000mAh |
| Brand | Apple |
| Screen size | 10.1 inches |
| Sim Type | None |
| OS | iOS |
| RAM | 3 GB |
| Internal Memory | 32 GB |
| Colour | Others |
0 / 5
00 Reviews
Select at least 2 products
to compare

Reviews
There are no reviews yet.